Nowy CEO w Loando!

  Aktualności z rynku
  16 maja 2019 (23:11)

Po kilku miesiącach planowania rozwoju firmy zarząd Loando podjął konkretne kroki. W spółce Loando Group Polska, na stanowisku Chief Executive Officer zasiadł Krzysztof Przybysz. Osoba związana z grupą Ferratum ma pomóc w osiągnięciu celów rozwojowych oraz usprawnienie procesów compliance, które spółka obrała na rok 2019. Nowy CEO ma być odpowiedzialny ekspansją za granicę. Spółka obrała kierunek rozwoju jakim jest wyjście z produktami na nowe rynki.

Loando Grup to spółka będaca na Polskim i europejskim rynku 6 lat. Związana z pożyczkami, fintechem, startupami oraz digital marketingiem spółka zdążyła zebrać rzeszę wiernych i zadowolonych klientów.

Aktualnie Loando w Polsce koncentruje się na branży fintech oraz inwestycją w małe startujące i obiecujące przedsiębiorstwa. Jednym z projektów jest serwis o grach Zagrano.pl.

Poniżej wypowiedź nowego CEO spółki Loando Group:

Dołączenie do Grupy LOANDO to dla mnie ogromne wyzwanie zawodowe. Jestem przekonany, że wraz z pozostałymi członkami Zarządu uda nam się wspólnie wypracować kolejne cele strategiczne dla dalszego rozwoju spółki. W 2019 roku Grupa LOANDO skupi się przede wszystkim na rozwijaniu projektu za granicą „

Zespół Shortcredit!