Pożyczka na realizację postanowień noworocznych!

  Aktualności z rynku
  3 stycznia 2019 (00:31)

Nowy Rok niesie ze sobą moc postanowień! Na początku stycznia jest w nas najwięcej werwy i motywacji na ich realizację! Niestety nasz zapał szybko gaśnie, kiedy to analizujemy wydatki związane ze spełnianiem noworocznych marzeń. Prezenty mikołajkowe, podarunki pod choinkę oraz bal sylwestrowy to mieszanka wydatków, którą odczuwa każdy z Nas. Ale czy to oznacza, że w pierwszych miesiącach powinniśmy myśleć jedynie o oszczędzaniu?

Jeżeli jesteśmy mocno zdeterminowani na zrealizowanie któregoś z bardziej kosztownych postanowień, a nie mamy w danym momencie potrzebnych na to środków to możemy skorzystać z propozycji najlepszych pożyczkodawców oferujących darmowe chwilówki lub pożyczki długoterminowe online. Aby ułatwić ich znalezienie z pomocą przychodzi Noworoczne zestawienie pożyczkodawców – Ranking styczeń 2019.

Ranking Shortcredit.pl jest w stanie pomóc wybrać pożyczkę na każde postanowienie, jednak najpopularniejsze to przede wszystkim:

1) Utrata zbędnych kilogramów – często by szybko i profesjonalnie rozpocząć odchudzanie niezbędna będzie porada dietetyka oraz wykonanie badań do dobrania odpowiedniej diety. Ponadto warto zaopatrzyć się w karnet na siłownię oraz wykupienie kilku lekcji z trenerem personalnym, aby móc poznać techniki ćwiczeń oraz zasady działania różnych rodzajów treningów. Dodatkowo będziemy potrzebowali dokonać zakupu cateringu dietetycznego lub zestawu suplementów. Zbierając wszystkie te wydatki razem tworzy się spora suma pieniędzy.

2) Nauka nowego języka / rozpoczęcie studiów – rozpoczęcie nauki na uczelni wiążę się przede wszystkim z opłatami za czesne, wpisowe, legitymacje oraz wszystkie akcesoria i książki potrzebne do skutecznej nauki w szkole. Kosztowne są również kursy czy też korepetycje, zwłaszcza jeżeli chcemy skorzystać z usług lepszych szkół. Aktualnie powstaje wiele aplikacji ułatwiających naukę języków, natomiast często aby korzystać z całego ich potencjału musimy zapłacić abonament.

3) Podróż marzeń – większość z Nas marzy o podróżach w ciepłe, egzotyczne miejsca, są też tacy których marzeniem są wakacje w Alpach. Każda podróż to rzecz jasna wydatek. Im bardziej wyszukane kierunki zdecydujemy się obrać, tym koszt takiej podróży będzie większy. Zatem przygotowanie finansowe to absolutna podstawa planowania takich wycieczek.

4) Zakup samochodu – nowe, lepsze auto to jedno z kosztowniejszych marzeń. Prestiżowe marki zachęcają coraz to nowszymi modelami, a nasz apetyt rośnie. Pożyczkę na nowy samochód oferuje wielu pożyczkodawców. Tutaj najlepiej skorzystać z rankingu pożyczek ratalnych shortcredit.pl.

5) Remont – jest to postanowienie głównie płci pięknej. Nowa kuchnia, remont łazienki, nowe meble. Na takie postanowienie będziemy potrzebować sporego zastrzyku finansowego. Nawet jeśli postanowimy sami wykonać prace remontowe to i tak przyjdzie nam zapłacić spore sumy za sprzęt i materiały.

To tylko pięć podstawowych postanowień, które większość z nas planuje spełnić w nadchodzących miesiącach. Shortcredit.pl to czołowy pośrednik na rynku pożyczek internetowych. Wychodzi na przeciw marzeniom i oferuje pomoc w postaci rankingów, pożyczkodawców, które pomogą w wyborze najlepszej oferty.

Zespół Shortcredit!