Ocena:
0 opinii
Kwota pożyczki: od 1000 do 11500zł
Okres pożyczki: od 17 do 52 tygodni
RRSO od: od 48%

Loan Me to firma która udziela pożyczek długoterminowych a jej właścicielem jest Spółka Loan Me Sp. z o.o. W Polsce działa niespełna od 2015 roku. Firma prężnie działa w sektorze chwilówek pozabankowych i rozwija swoją ofertę produktów. Jasno postawione zasady oraz warunki współpracy pozwalają klientom dobrać pożyczkę specjalnie dla siebie. Dla Loan me fundaentalną zasada jest aby zapewniać pomoc klientompoprzez dostęp do finansowania na preferencyjnych warunkach a wartości którymi się kierują są:uczciwość, przejrzystość i szacunek.

Pierwsza pożyczka

Pierwsza pożyczka w Loan me już za 0 zł. W przypadku terminowych spłat pożyczkodawca daje możliwość pierwszej pożyczki bez opłat.

Druga pożyczka i kolejne.

Loanme proponuje swoim klientom produkt ratalny. Dostępne kwoty mieszczą się w przedziale od 1000 do 11500 zł. Pożyczkodawca daje możliwość wyboru spłaty zobowiązania w trzech okresach: 5, 17 i 132 tygodnie. Dzięki temu łatwo jest dostosować pożyczkę do własnych możliwości i uniknąć konsekwencji niewywiązania się z terminu spłaty. W przypadku innego zadłużenia najlepszym wyborem jest najdłuższy okres spłaty. Daje on swobodę w spłacaniu i spokój ponieważ raty są dużo mniejsze niż gdybyśmy wybrali któryś z krótszych okresów.

Wymagania formalne

Wymagania stawiane przez pożyczkodawce to przede wszystkim pełnoletniość oraz posiadanie polskiego obywatelstwa.

Weryfikacja i aplikacja o pożyczkę

Aby wziąć pożyczkę w LoanMe potrzebne nam będzie połączenie z internetem oraz numer telefonu komurkowego ponieważ podczas wnioskowania, zostawiamy swój numer na stronie pożyczkodawcy lub wybieramy opcję zadzwonienia bezpośrednio do konsultanta z firmy pożyczkowej. To jedyne formy złożenia wniosku.  Zatem pierwszym krokiem jest zaznaczenie danych za pomocą suwaków - pożyczkodawca od razu określi wysokość raty oraz kosztów odnoszących się do zawartej pożyczki. Drugi etap to pozostawienie na stronie internetowej swojego numeru telefonu bądź kontakt z doradcą na infolini który z przyjemnością pomoże w dalszych krokach dobrać nam pożyczkę która będzie adekwatna do naszych oczekiwań jak i możliwości. W trzecim etapie będzie nam potrzebny dowód osobisty oraz numer rachunku bankowego. Konsultant pomoże nam wypełnić wniosek w którym będziemy musieli podać dane które widnieją na dokumencie tożsamości. Warto jest podać jak najwięcej danych ponieważ niekompletny wniosek może zosać odrzucony. Ostatnim etapem jest oczekiwanie na decyzję pożyczkodawcy. W przypadku pozytywnej decyzji możemy zaakceptować umowę pożyczki na stronie internetowej. Dzięki temu pieniądze trafią dużo szybciej na nasze konto. Dłuższa wersja to po prostu oczekiwanie aż kurier przywiezie umowę do podpisania. Później możemy już tylko cieszyć się z zastrzyku gotówki na swoim koncie.

W razie ewentualnych pytań infolinia jest dostępna dla nas od 8 do 20 a w sobotę od 10 do 15.

Spodobała ci się oferta?
Weź pożyczkę

Podsumowanie

Zalety

- Wysoka kwota o jaką można aplikować

- Możliwość spłacania w długim okresie 132 tygodnie

- Pierwsza pożyczka za darmo

- Niskie raty

- Prosta strona internetowa

- Firma jest jedną z najbardziej znanych na - Polskim rynku poprzez prężne działania marketingowe

- 3 filary którymi kieruje się firma

Wady

- Nie ma możliwości załatwienia sprawy całkowicie online.

Opinie klientów

0 opinii
1 gwiazdka - 0 opinii
2 gwiazdki - 0 opinii
3 gwiazdki - 0 opinii
4 gwiazdki - 0 opinii
5 gwiazdek - 0 opinii

Dodaj opinię

Twoja ocena:
Twój komentarz: