Ocena:
0 opinii
Kwota pożyczki: od 100 do 7000 zł
Okres pożyczki: od 1 do 12 miesięcy
RRSO od: 0%

Money Man – międzynarodowa firma działająca obecnie w 6 krajach z siedzibą firmy w Warszawie, oferuje zarówno pożyczki ratalne jak i chwilówki.

Pierwsza pożyczka w MoneyMan

Oferta MonayMan skierowana jest dla szerokiego odbiorcy, zarówno osoby, która potrzebuje szybkiej gotówki na studia lub wakacyjny wypad, jak i człowieka, który musi przeznaczyć większą gotówkę na przykład na inwestycje. Pierwsza pożyczka jest za darmo, a kwota, o którą możemy się ubiegać wynosi od 100 do 1500 zł.

Kolejne pożyczki

Firma ta oferuje program lojalnościowy, który powinien zadowolić nawet bardziej wymagających klientów. Maksymalna kwota pożyczki wynosi 7000 zł, a spłatę całej kwoty możemy rozłożyć na 12 miesięcy. Swoim klientom MoneyMan daje możliwość skorzystania ze specjalnego programu bonusowego. Za terminową spłatę pożyczki, polecenie strony znajomym, jak również ocenienie usługi w swoich mediach społecznościowych, pożyczkobiorca otrzymuje punkty, które może wykorzystać między innymi jako zniżkę na kolejną pożyczkę. Na stronie internetowej pożyczkodawcy możemy sprawdzić kolejne poziomy pożyczek oraz zdobyć dodatkowe informacje o różnych ich typach – Super Start, Mega, Turbo oraz Super Turbo.

Dla kogo pożyczka w MoneyMan?

Pożyczkę w MoneyMan może otrzymać osoba po 18. roku życia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która ma aktywny numer telefonu, adres e-mail i konto bankowe oraz spełnia wymagania dla pożyczkobiorcy.

Jak pożyczać?

MoneyMan informuje w sposób jasny i czytelny co powinniśmy zrobić aby otrzymać gotówkę. Pierwszym krokiem jest odwiedzenie strony firmy i kliknięcie w odnośnik „Złóż pożyczkę”. Za pierwszym razem konieczna jest rejestracja i wypełnienie formularza, podczas kolejnych pożyczek wystarczy zalogowanie się na stronie. Następnie wybieramy kwotę oraz okres spłaty. Po przetworzeniu wniosku będziemy musieli zweryfikować swoje dane – możemy to zrobić przelewając jeden grosz na wskazane konto lub przez weryfikację bez przelewu w usłudze Instantor. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pozostaje nam już tylko poczekać na przelew środków. O kolejną pożyczkę możemy się ubiegać po spłacie poprzedniej.

Spodobała ci się oferta?
Weź pożyczkę

Podsumowanie

Zalety

  • jasne warunki pożyczania
  • pożyczka za darmo
     

Wady

  • niska kwota pierwszej pożyczki
  • sprawdzenie przez pożyczkodawcę w rejestrach dłużników

Opinie klientów

0 opinii
1 gwiazdka - 0 opinii
2 gwiazdki - 0 opinii
3 gwiazdki - 0 opinii
4 gwiazdki - 0 opinii
5 gwiazdek - 0 opinii

Dodaj opinię

Twoja ocena:
Twój komentarz: